Opinie

Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat placówki na naszej stronie

Magdalena Rajterowska
Magdalena Rajterowska
2021-02-23
poleca
Gorąco polecamy Wysepke Rodzicom i Dzieciom! Niesamowita oferta zajęć (joga!, rytmika, lego duplo, przyroda, ceramika...), bardzo dobry kontakt z dyrekcją, jasne zasady i misja przedszkola (zdrowe odżywianie, ekologia, współpraca) i najważniejsze: uśmiechnięte Panie oddane dzieciom 🙂♥️ Synek zadowolony i my również 😊
Agata Woś
Agata Woś
2021-02-23
poleca
Najlepsze przedszkole i żłobek w mieście. Wykwalifikowana kadra, która doskonale współpracuje z dziećmi i rodzicami. Bogata oferta zajęć dodatkowych, doskonały catering. Synek z radością i uśmiechem chodzi do przedszkola. Wysepka można przedstawić jak wzór dla innych przedszkolu i żłobków jak należy je prowadzić.
Anna Rojek
Anna Rojek
2021-02-23
poleca
Moja córka uczęszczała do placówki przy ul. Szybkiej- gorąco polecam. Córka szybko polubiła nowe ciocie I bardzo chętnie chodziła do żłobka. Zdarzało się że w wolne dni płakała w domu bo chciała iść do żłobka. Panie są bardzo zaangażowane, tam nie ma czasu na nudę. Dzieci świetnie się bawią ale I dużo uczą, córka stała się samodzielna I zaskakuje nas kreatywnością.
Aleksandra Idzior
Aleksandra Idzior
2021-02-23
poleca
gorąco polecam 👑☺️córka rozpoczęła przygodę od żłobka I teraz nie wyobraża sobie dnia bez Wysepki 😁przeogromna ilość zajęć, kreatywności i przecudowne Panie, które nie potrafią się nie uśmiechać.
Yana Poltavchenko
Yana Poltavchenko
2021-02-23
poleca
Chciałabym się odnieść do żłobka Wysepka 2 na ul.Szybkiej. Moje pierwsze wrażenie, super miejsce, jednak jest wiele kwestii, przez które nie jestem zadowolona. Bardzo często, a nawet można powiedzieć 3-4 razy w tygodniu jestem wzywana, żeby odebrać syna ze żłobka. Powodem są to że jest płaczliwy, niby rzadka kupka bądź wyskakujące zaczerwienienia na buzi. W domu jest z nim w porządku, nie jest chory, nic się nie dzieje. Wielokrotnie zdarza się tak, ze muszę wychodzić wcześniej z pracy, a my jako rodzice, którzy pracują, nie możemy sobie pozwolić na co chwilowe opuszczanie pracy 3-4 godziny wcześniej. My wszystko rozumiemy, jeżeli naprawdę coś się dzieje z dzieckiem bądź źle się czuje, to normalne, że naszym obowiązkiem jest go odebrać, jednak nie w sytuacjach, gdzie nie ma takiej potrzeby. Opłata za żłobek nie jest mała, a koszty nie są zwracane pomimo częstego odbierania syna przed ustalonymi godzinami otwarcia placówki.
Anna Karcz
Anna Karcz
2021-02-22
poleca
Placówka godna polecenia, moje dzieci zaczynały przygodę od żłobka, a kontynuują przygodę z przedszkolem, syn będzie w tym roku. Duży plus za kadrę żłobka, która jest zaangażowana, ciepła, serdeczna, wrażliwa i przede wszystkim stała. Dzieci czują się zaopiekowanie i bezpieczne 🧡. Przedszkole jest miejscem wyjątkowym , na pewno nie jest to przechowalnia, dużo się dzieje, dziecko bardzo lubi tam chodzić, nauczycielki są bardzo dobrze wykwalifikowane, dobrane w grupę która się uzupełnia. Na pewno są to Panie którym się chce. Córka uczęszcza do grupy Krasnali. Placówka przy ul Długosza.
Katarzyna Soroń-Nogacka
Katarzyna Soroń-Nogacka
2021-02-22
poleca
Cudowne miejsce 😍 córeczka bardzo chętnie chodzi do przedszkola 😊,a Panie z Krasnali są wspaniałe i dzięki ich zaangażowaniu dzieci się niesamowicie rozwijają za co bardzo dziękuję ♥️😚
Justyna Strzelecka
Justyna Strzelecka
2021-02-22
poleca
Syn chodził do żłobka, teraz do przedszkola. Jesteśmy zadowoleni z ilosci zajęć dodatkowych i języka angielskiego. Polecamy :)
Irmina Grzyb
Irmina Grzyb
2021-02-22
poleca
Polecam z czystym sercem :)
Magdalena Szlachcic
Magdalena Szlachcic
2021-02-22
poleca
Synek chodzil do żłobka na Długosza, teraz uczęszcza do przedszkola. Zarówno dziecko jak i my jesteśmy zachwyceni. Świetna opieka, mnóstwo ciekawych zajęć organizowanych na co dzień jak i różne dodatkowe. Najważniejsze, że dziecko rano wstaje i od razu pyta: idę dzisiaj do przedszkola? I Czuje się tam świetnie.